בחיים לפעמים צריך לקבל החלטה אחת נכונה ומשם השמיים הם הגבול!

 בישראל לא קל לבנות קריירה בתחום הנדל"ן ובכללי שוק העצמאים לא בשמיים. בעידן בו אנחנו חיים מחייב אותנו לבלוט מעל כולם ולשדר אמינות ומקצועיות, מה שלא בהכרח כל משרד/מתווך נדל"ן עושה. כל סוכן מתחיל יודע שכדי להצליח בתחום, נחוץ ואף רצוי להשתלב במשרד תיווך בעל מוניטין וניסיון רב אשר יעניק לכם מעטפת שלמה של כל הכלים והצרכים הנדרשים עבורכם כסוכני נדל"ן חדשים/בעלי ניסיון כאחד ופה אנחנו נכנסים לסיפור!

היתרונות הבולטים של בארי נכסים

מקצועיות

בארי נכסים שם דגש רב על עבודה ושירות מקצועיים כאחד, צוות הסוכנים והמשרד שלנו עוברים הכשרות והשתלמויות בתחום זה על מנת להבטיח שכל עסקה תבוצע ב0 תקלות ובמקסימום תוצאות ולכם בתוך מתווכי נדל"ן זה בונוס אדיר!

ניסיון ומוניטין

בארי נכסים - המומחים בנדל"ן קיים משנת 2005 ובבעלותו של איש הנדל"ן יואב בארי - 30 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן והיזמות. משרדינו מוכר מאוד באיזור רמת-גן, גבעתיים. אלפי עסקאות ולקוחות מרוצים שצברנו עם השנים. ותודעת שירות גבוה מן הרגיל הביאו אותנו עד הלום. תושבי רמת-גן והסביבה יודעים שאצל בארי נכסים השירות והמקצועיות הם יתרה על המידה.

הכשרה וליווי מלאים

חדשים בתחום? יש לכם את התשוקה ללמוד ולהתפתח? אל דאגה אנחנו נכשיר ונמקצע אותכם ככל שניתן! גם אתם המתווכים הפעילים שרוצים לרענן את הידע שלכם ולהתמקצע עוד יותר, אנחנו איתכם!

חשיפה ושיווק

בשיתוף פעולה עם משרד פרסום ושיווק מקצועי ביותר אנו מפרסמים בכל פלטפורמה אפשרית עם זה ברשתות חברתיות עד לגוגל ויד2 וכל אתרי הנדל"ן למיניהם, אנחנו חושפים אתכם ואת הנכסים שלכם לעשרות אלפי לקוחות רלוונטים ביום, מה שנותר לכם זה רק לסגור את העסקה 🙂

והכי חשוב יחס חם ואווירה ביתית כמו שלא תקבלו ותרגישו באף מקום אחר! מובטח!

להצטרפות ופרטים נוספים: